Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Web Tabanlı  Yazılım Geliştirme Sürecimiz

Son derece rekabetçi çevrimiçi dünyada, benzersizlik gücünüzdür. Web sitenizin yalnızca öne çıkmasını değil, aynı zamanda rakiplerinize ait olanlardan daha iyi olmasını sağlamak için web sitesi geliştirme sürecinde sizinle birlikte yürüyoruz.

Web sitesi geliştirme ekibimiz bunu tüm önemli kişisel dokunuşlarla başarır. Sitenizin tüm yönlerini ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve ziyaretçileri için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaratacak şekilde özelleştiriyoruz.

Web sitesi geliştirme süreci ayrıca geliştiricilerimiz, stratejistlerimiz ve tasarımcılarımız arasındaki işbirliğini de içerir. Bu, hedef kitlenizin web sitenizin yapısal olarak sağlam mimarisi aracılığıyla mükemmel bir deneyim yaşamasını sağlar.

E-Ticaret Siteleri Geliştirme


Güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak çok önemli olmakla birlikte, aynı zamanda harika bir kullanıcı deneyimi sağlamaya da odaklanıyoruz. Tüketicilerin ürünleri kolayca bulmasını ve seçmesini sağlıyoruz. Bilgilerini girebilecekleri güvenli bir platform sağlıyoruz ve satın alma süreci sorunsuz. Teklif, zamanla genişletebileceğiniz ölçeklenebilir alışveriş sepetleridir. Ele aldığımız e-ticaret geliştirmenin bazı yönleri arasında envanter, ödeme ağ geçitleri, fiyatlandırma modelleri, ürün varyasyonları, dinamik nakliye ve izleme, üçüncü taraf izleme ve değişken satış vergisi yer alır.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Özel Amaçlı Web Projesi Geliştirme

Üzerinde çalıştığımız her projenin gerçekten benzersiz olmasını sağlayan özelleştirilmiş web sitesi geliştirme çözümleri sunuyoruz. Şablon kullanmıyoruz ve her yeni web sitesini sıfırdan geliştirmeye çalışıyoruz. Kullanıcıların etkileşimde bulunduğu ön uç unsurlardan, karmaşık kodlardan oluşan arka uç programlamaya kadar, kullanıcı dostu bir özelleştirilmiş web sitesi sunmak için hiçbir taş bırakmıyoruz.

İçerik Yönetim Sistemi

Güvenilir bir içerik yönetim sistemi (CMS), merkezi bir arabirim aracılığıyla farklı türde içerikleri depolama, düzenleme ve yayınlama olanağı sağlar. Tasarladığımız özel CMS platformları, iş hedeflerinizi ve özel web sitesi geliştirme ihtiyaçlarını dikkate alır.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Duyarlı Web Sitesi

Responsive tasarımları olmayan web siteleri farklı ekran boyutlarına uyum sağlayamazlar. Duyarlı tasarıma sahip bir web sitesi ise tüm içeriğini akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar olsun, kullanılan cihaza göre otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Bu nedenle duyarlı web siteleri, farklı cihaz türlerinde daha yüksek dönüşümler oluşturur. Web sitesi geliştirme ekibimizin üzerinde çalıştığı tüm projeler tamamen duyarlıdır, bu nedenle web sitenizin herhangi bir cihazda mükemmel şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.

Özel Entegrasyonlar

Web sitesi geliştirme ekibimiz birkaç müşteri için son derece özelleştirilmiş çözümler geliştirirken, halihazırda mevcut olanı kullanmanın daha mantıklı olduğu durumlar da vardır. Maliyetleri düşüren üçüncü taraf uygulamalarını entegre edebiliriz. Entegrasyon sürecine başlamadan önce kullanılabilirlik, kararlılık, maliyet, ölçeklenebilirlik ve esneklik gibi hususlara gereken özeni gösteriyoruz.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Web Tabanlı Uygulama

Çalıştırmak için bir web tarayıcısına dayanan herhangi bir uygulama bir web uygulamasıdır. Web sitenizin ihtiyaç duyabileceği web uygulamalarına örnek olarak konuk oturum açma işlemleri, mesaj panoları, destek sisteni ve elektronik tablolar verilebilir. Web sitesi geliştirme ekibimiz, gerçek zamanlı iletişim, veri analitiği, video dağıtımı ve e-öğrenme için B2B ve B2C web uygulamaları oluşturma konusunda fazlasıyla deneyime sahiptir.

Mobil Uygulama Geliştirme

Web geliştirme esasen web sitelerine baksa da, cep telefonları için uygulamalar geliştirmek farklı bir top oyunudur. İstatistikler, giderek artan sayıda tüketicinin işletme ararken cep telefonlarına güvendiğini gösteriyor, bu nedenle yüksek kaliteli mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Özel iş ihtiyaçlarınıza ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik mobil uygulamalar geliştirmeye odaklanıyoruz.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

İşletmenizi Çevrimiçi Ortamda Güçlendirmeye Hazır mısınız?