Çevrimiçi yaratıcı çözümler

Marka ve kurum kimliği

Güçlü, ayırt edilebilir bir markaya sahip olmak, büyüklüğü veya sektörü ne olursa olsun gelişen her işletmenin hayati ihtiyacıdır. Fikir Meclisi, işletmenizi temsil eden güçlü bir marka kimliğine sahip olmanızı sağlamak için çalışır. Logo tasarım sürecimiz, markanızı tanımlayacak ve hem basılı hem de dijital materyal için mesajlarınızda tutarlılığı korumak için yönergeler belirleyecektir.

Web tasarımı ve geliştirmesi

Güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için, en iyi SEO stratejilerini kullanan mobil uyumlu bir web sitesi şarttır. Fikir Meclisi, etkileşimli, kullanıcı dostu bir web sitesi deneyimi yaratarak markanızı geliştirmenize yardımcı olur. Web tasarım ve geliştirme ekibimiz, işletmenizin markalaşma ihtiyaçlarını karşılayan özel, duyarlı bir web sitesi oluşturacaktır.

Arama motoru optimizasyonu

Potansiyel müşterilerin %90’ı satınalma işlemini gerçekleştirmeden önce internette arama yaparak ürün ya da hizmet hakkında bilgi topluyor. İşletme girişlerinizin bulunabilir ve doğru olması çok önemlidir. Fikir Meclisi, dünya çapında 100’den fazla dijital listeleme hizmetinde işletmenizle ilgili gerçeklerin kontrolünü size verir.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya pazarlaması, sürekli güncellemeler yayınladığınızda ve müşterilerinizle gerçek zamanlı etkileşimler kurduğunuzda başarılı olur. Ama bunun için kimin yeterli zamanı var? Fikir Meclisi, sadık bir takipçi kitlesi oluşturacak stratejiler geliştirecek, içerik oluşturacak ve yayınlayacaktır. Sosyal medyanın taleplerine kapılmayın. Sizin için halledeceğiz!

Pazarlama Otomasyonu

Potansiyel müşterilerin %88’i satın alma kararları verirken incelemelerden etkileniyor. Fikir Meclisi, otomatik inceleme oluşturma ile çevrimiçi itibarınızı oluşturmanıza ve SEO’nuzu artırmanıza yardımcı olacaktır. Pazarlama kampanyalarını kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve işiniz için en önemli sonuçları almak için teknolojiyi uyguluyoruz.

Dijital reklamcılık

Temelleri yerine getirdiğimizde, mobil pazarlama, PPC reklamcılığı, yeniden hedefleme ve araştırma kampanyaları uygulayarak dijitali fethedeceğiz. Fikir Meclisi’nin geliştirdiği yöntem ve araçlar, müşterilerinizle etkileşim kurar, web sitenize daha fazla trafik çeker ve şirketinizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.