Kurumsal web sitelerinden müşteri ilişkileri yönetimi ve e-ticaret çözümlerine kadar
her türlü web ve mobil uygulamalar.

İhtiyaca yönelik geliştirdiği yazılım çözümleri ile müşterilerinin kurumsal yapılarını güçlendiren FikirMeclisi, müşterilerinin çalışmalarını dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamasına yardımcı olur. Bu misyonu gerçekleştirirken müşterilerinin ihtiyaçlarını güncel teknolojileri kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedefler. Müşterileri için mobil, web ve intranet uygulamaları geliştiren FikirMeclisi, kurumların ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek, ihtiyaç duydukları sistem ve uygulamaları optimum düzeyde geliştirir.

Yazılım hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine eksiksiz hizmet vermeyi amaçlayan FikirMeclisi, müşterileri için tasarımdan, arama motoru optimizasyonuna ve dijital pazarlamaya kadar uçtan uca paket çözümler üretir.

Piyasa şartlarının dayattığı gerçekler ne olursa olsun, ürün kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermeden nitelikli kod üretmeyi kendisine ilke edinmiş olan FikirMeclisi, her türden entegrasyonu gerçekleştirme becerisine sahiptir.

Web Uygulama Geliştirme

FikirMeclisi, Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirir. Müşterilerinin farklı sektörlerden ve her müşterinin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

SiteCore Geliştirme

FikirMeclisi içerik yönetimi, yenilikçi ve esnek teknolojisi ile dijital imajınızı kolay bir şekilde yaratmanızı ve yönetmenizi sağlar. Entegre biçimdeki dijital pazarlama araçları, detaylı şekilde kişiselleştirilebilme özelliği, mobil istemci desteği ve yüzlerce modülü ile orta ve yüksek ölçekli şirketlerin ilk tercih ettiği platform arasında yer alır.

FM CMS

Content Management System (CMS) günümüz web uygulamalarının olmazsa olmazı! FikirMeclisi’nin geliştirdiği FM CMS, esnek, performanslı ve güvenli yapısıyla, kompleks web uygulamalarının arkasında önemli rol oynar.

FM COMMERCE

Günümüzün sanal ticaret platformlarında optimum çözümü elde etmek için geliştirilmiş olan Woocommerce’in alt yapısı kullanılarak geliştirilen FM Commerce, her sektör için özelleştirilebilir tasarımlarla kullanıma hazır.

FM ARCHIVE

Gelişmiş tasnifleme ve arama özelliğine sahip FM Archive, esnek yapısı ile her tip organizasyonun dijital arşivleme ihtiyacını karşılar, arşivlerinin sanal ortamda tutulmasını sağlar.

BİZE YAZIN

Size anında yanıt veremiyor olsak da, bize yazdığınızda size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Gönderiliyor

©2020 FikirMeclisi

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?