Lütfen Bekleyiniz
Menü
FİKİR MECLİSİ

Çevrimiçi Çözümler
Üretiyoruz.

Aşağı Doğru Kaydırın
01
Ne Yapıyoruz?

Hedefe ulaştıran projeler oluşturuyoruz.

Marka bilinci oluşturma ve marka stratejisi belirleme, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, tıklama başına ödeme reklamcılığı (PPC), arama motoru optimizasyonu (SEO) ve içerik geliştirme konularında uzmanlığa sahibiz. WordPress tasarım ve geliştirme, e-ticaret web sitesi tasarımı ve geliştirme ve özel yazılım uygulamalarında çevrimiçi çözümler üretiyoruz.

02
Çözümler

Website Tasarım
ve Uygulaması

Kurumların ihtiyacını karşılayacak tüm cihazlara karşı duyarlı özenle çalışılmış kullanıcı dostu web siteleri üretiyoruz.

E-Ticaret
Siteleri

Güçlü WooComerce altyapısını kullanarak kişiselleştirilmiş çevrimiçi market uygulamaları gerçekleştiriyoruz

Web Tabanlı Yazılım
Geliştirme

Stok yönetimi, destek sistemi, insan kaynakları yönetimi gibi özel ihtiyaçlar için projeleri hayata geçiriyoruz

Arama Motoru
& Optimizasyonu

We are experienced storytellers, with a knack for incorporating brand insights into compelling designs for use in digital and print advertising campaigns.

Marka İmaj
& Geliştirme

Markanın hedef kitleye doğru mesajla ulaşmasına yardımcı olacak stratejiler geliştiriyor, gerekli tüm grafik tasarım çalışmalarını yürütüyoruz.

Video Production
& Marketing

Our video production team films, produces, and edits content that will raise brand awareness, engagement, and conversion rates.

04
Çözüm ortağınız olabiliriz

Hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlamaktan mutlu oluruz.

Şeffaflığın pazarlık konusu olmadığını ve güçlü iletişimin her büyük ilişkinin temeli olduğunu biliyoruz. web teknolojilerindeki bilgi ve uzmanlığımızla, işiniz ve kârlılığınız üzerinde bir etki yaratabileceğimizden eminiz.

v