Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Web Sitesi Tasarım Sürecimiz

Yenilikçiyiz, trendleri yakından takip ediyor  ve yeni stratejiler geliştiriyoruz. Bu stratejiler, hedeflenen trafiği çeken yaratıcı web sitesi tasarımlarıyla sonuçlanır. İzlediğimiz süreç, ziyaretçilerin web sitenizde kalmasını ve sunduğunuz ürünleri satın almasını da sağlar.

Aynı endüstri içinde bile, iki işletmenin aynı hedeflere sahip olmadığını biliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak uyan özelleştirilmiş web sitesi tasarımları sağlamak için zaman ayırıyoruz.  Websitenizi  ürünlerinize, hizmetlerinize ve hedef kitlenize göre özelleştiriyor. İşletmenize tüm cihazlar ile uyum içinde duyarlı profesyonel bir çevrimiçi varlık kazandırıyoruz.

Araştırma, Analiz ve Strateji

Web sitesi tasarım ekibimiz hesap yöneticileri, web tasarımcıları, teknik yöneticiler ve web stratejistlerinden oluşur ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için birlikte çalışır. Veriye dayalı kararlara varmadan önce derinlemesine araştırma ve analiz yapar. Hedeflerinizin, işletmenizin karşılaştığı rekabetin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarının önemini anladığımız için araştırma odaklı stratejilere güveniyoruz. İncelediğimiz veriler, marka konumlandırma, hedef kitle, kullanıcı akışı ve içerik stratejileri gibi konularda değerli bilgiler sağlar.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

İçerik Geliştirme

Tüketiciler en kaliteli içeriği nasıl tanımlayacaklarını biliyorlar ve buna istedikleri zaman ve istedikleri saatte erişebilmeleri zorunludur. Oluşturduğumuz iyi araştırılmış içerik, kazancınıza katkıda bulunmak amacıyla potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek ve ikna etmeye yardımcı olur. Oluşturduğumuz tüm içerikler kullanıcı deneyimine, hikaye anlatımına ve mesajlaşma önerilerine dayalı olarak şekilde geliştirilir.

Yaratıcı tasarım

Taklit etmenin kolay bir çıkış yolu sunduğu bir dünyada, yaratıcı bir web sitesi tasarım ekibi ile çalışmak önemlidir. Fikirlerinizi birleştiren çözümler bulmak ve web tasarım becerilerimizi kullanmak için zaman ayırıyoruz. Hem işletmeniz hem de müşterileriniz için sorunsuz çalışan bir web sitesi tasarımına sahip olmanızı sağlıyoruz. Sıradan çözümler daha uygun maliyetli görünse de, iyi tasarlanmış yaratıcı bir web sitesi başarı ve başarısızlık arasındaki tüm farkı yaratabilir

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
web-yazılım

Yazılım Geliştirme

Her projede en yüksek düzeyde kullanıcı deneyimi ve tasarım doğruluğunu nasıl sağlarız? Ekibimiz, performans ve sunum söz konusu olduğunda eksik hiçbir şey kalmadığından emin olmak için projenin içerik stratejisti ve tasarımcısıyla birlikte çalışır. Süreç genellikle zaman alıcı olsa da, bize tekrar tekrar en kaliteli sonuçları sunma olanağı verir.

SEO Optimizasyonu

Sayfa içi SEO, bir web sitesinin tüm sayfalarını daha üst sıralarda yer alması ve arama motorları aracılığıyla daha fazla organik trafik elde etmesi için optimize etmek anlamına gelir. Ekibimiz yalnızca içeriği değil, HTML kaynak kodları ve bağlantılar gibi sayfa dışı öğeleri de optimize eder. Sayfa içi SEO’nun yakın geçmişte yaşadığı değişiklikler göz önüne alındığında, en son gelişmelerden haberdar olan bir ekip ile çalışmak mantıklıdır.

WEB SİTESİ GELİŞTİRME

Yayına Alma + Destek

Bir web sitesi oluşturmak ve yayına almak için ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, bir web sitesinin gerçek değeri sunduğu kullanıcı deneyimine bağlıdır. Tasarladığımız web siteleri sezgisel, duyarlı ve çekicidir ve dönüşümlere odaklanmaya devam ederler. Titizlikle tasarlanmış web sitelerimiz kusursuz bir şekilde çalışır ve ekibimiz, piyasaya sürülmeden çok önce hemen hemen her senaryo altında dengeli hale getirecek önlemleri almıştır.

İşletmenizi Çevrimiçi Ortamda Güçlendirmeye Hazır mısınız?