FİKİR MECLİSİ

Çevrimiçi Çözümler
Üretiyoruz.

Ekranı Kaydırın
01
Biz Kimiz

birlikte tasarlıyor, birlikte üretiyoruz.

Her biri alanında deneyimli, birbirini tamamlayan iş konularında bilgi ve beceriye sahip freelance çalışanlarının bir araya gelmesiyle oluşan güçlü bir ekibiz. Bizimle çalıştığınızda, her şeyi yeniden düşünmezse hiçbir şeyi değiştirmeyeceğimini bilen, zanaat takıntılı insanlardan oluşan bir ekip elde edersiniz.
Geliştirdiğimiz her bir projeyi ortak akıl ile üretiriz. Çalışırken motivasyon kaynağımız ücret değil, başarılı bir projenin üretiminden elde ettiğimiz tatmindir. Marka bilinci oluşturma ve marka stratejisi belirleme, web sitesi tasarımı, sosyal medya yönetimi, içerik pazarlaması, tıklama başına ödeme reklamcılığı (PPC), arama motoru optimizasyonu (SEO) ve içerik geliştirme konularında uzmanlığa sahibiz. WordPress tasarım ve geliştirme, e-ticaret web sitesi tasarımı ve geliştirme ve özel yazılım uygulamalarında çevrimiçi çözümler üretiyoruz.

02
Neden biz?

Herşeyin başında ilişkiler gelir
diğerleri ardından gelir.

Müşterilerimizle güçlü ilişkilere sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için iş, bir el sıkışma ve imzalanmış bir sözleşmenin ötesinde şeyleri ifade eder. Taahhüd edilen zamanda ksiksiz ve kusursuz projeler üretirken şeffaflık ve iletişime odaklanır, işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Bizimle bugün iltişeime geçin size ücretsiz danışmanlık verelim.

banner
03
Ekip

Başarının Kahramanları

Team member

Viktoria Freeman

UI/UX Designer

Team member

Paul Trueman

UI/UX Designer

Team member

Mike Oldman

UI/UX Designer

Team member

Emma Newman

UI/UX Designer

04
Çözüm ortağınız olabiliriz

Hedeflerinize ulaşmanıza katkı sağlamaktan mutlu oluruz.

Şeffaflığın pazarlık konusu olmadığını ve güçlü iletişimin her büyük ilişkinin temeli olduğunu biliyoruz. web teknolojilerindeki bilgi ve uzmanlığımızla, işiniz ve kârlılığınız üzerinde bir etki yaratabileceğimizden eminiz.

Call to action

Do you have a project?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.
Asperiores, cupiditate?
background