Şirketinizin büyüme stratejisini birlikte oluşturalım!

İşinizi büyütmek için gerekenleri yapmaya hazır bir ekipten oluşan FikirMeclisi, işletme maliyetlerini minimumda tuttuğundan
her zaman ekonomik çözümler üretir.

Birlikte tasarım, birlikte üretim

FikirMeclisi birbirini tamamlayan grafik tasarım, web tabanlı yazılım, web sitesi tasarımı, SEO (arama motoru optimizasyonu, fotoğraf çekimi, video çekimi, kurgu-montaj ve dijital içerik geliştirme konularında uzmanlaşmış freelance çalışanların bir araya gelerek oluşturduğu kolektif çalışma projesidir.

FikirMeclisi. günümüz teknolojilerini yakından takip ederek, sektöründe önemli başarılara imza atmış şirketlere danışmanlık, tasarım, yazılım ve dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

Yazılım Geliştirme, Proje Yönetimi, Dijital Pazarlama Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Teknoloji Danışmanlığı gibi birçok alanda hizmet veren FikirMeclisi, geliştirdiği ürünler ve tamamen kendi öz varlıklarıyla hayata geçirdiği projelerle de iş süreçlerini doğru ve verimli şekilde yeni nesil teknolojilere dönüştürmektedir.

Birlikte gelişiyor, birlikte büyüyoruz

FikirMeclisi, teknoloji, finans, kimya, sağlık, inşaat, gıda, e-ticaret, kamu ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarını; beklenti ve talepler doğrultusunda karşılayıp geliştirdiği çözümlerle koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kendi alanlarında uzun yıllar sektörde yer alan, deneyimli ve ortak çalışma ruhuna sahip  freelance çalışanlarının bir araya gelişinin ardından kısa zamanda farklı sektörlerlerde faaliyet gösteren önemli başarılara sahip firmaları referanslarına ekleyen FikirMeclisi, geliştirdiği stratejik ortaklıklarla da teknoloji ve grafik tasarım alanında faaliyet gösteren birçok firmaya danışmanlık yapmakta ve başarılarına ortak olmaktadır.

FikirMeclisi, geliştirdiği tüm projelerin takipçisi ve garantörüdür.

Yazılım geliştirme ve grafik tasarım altyapımız

NEDEN FİKİRMECLİSİ

Önce işi, sonra hedef kitleyi anlarız, her fikri ona göre düşünürüz.
Sektörde yapılan işleri takip eder, yapılmamışı ararız.
İyi bir takım olmanın, başarılı olmak için elzem olduğuna inanırız.
Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurar, müşteri sayısını en iyi hizmeti verebileceğimiz seviyede tutmaya özen gösteririz.

BİZE YAZIN

Size anında yanıt veremiyor olsak da, bize yazdığınızda size en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Gönderiliyor

©2020 FikirMeclisi

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?